Kettinguitslagen tegen grote hoeveelheden duiven zijn het handelsmerk van deze snelheidsvirtuoos uit Bierghes! De 5,6,7,8,9... eerste prijzen pakken tegen meer dan duizend duiven, dat is niet voor iedereen weggelegd. Jean-Pierre daarentegen, die tovert dergelijke resulaten bijna wekelijks uit zijn hoed!
Dergelijke resultaten kan je enkel behalen met snelle, zeg maar héél snelle duiven; de basis bij Jean-Pierre bestaat dan ook uit het beste van wat op Belgische bodem te vinden is:
- Rechtstreeks Dehon-Demonseau uit de lijnen "Best Kittel", "Junior", "Daniël"
- Willy Van Lommel (Ranst), lijn "Kannibaal" Dirk Van Dyck
- Van De Wouwer-duiven via Franky Appelmans
- Robin Van Leuven - lijn Stefan Lambrechts
- Benny Steveninck
- Jan Van de Moortel
Met de vruchten van deze formidabele kweekbasis werden van 2021 tot 2024 maar liefst 104 eerste prijzen behaald en werd Jean-Pierre onder andere in 2022 30e Nationaal Kampioen 1+2 Oude/Jaarlingen en kaapte hij de 3 eerste provinciale asduiven in Waals-Brabant weg bij de jonge duiven in 2023. Topkweker "Den Ezel" is bovendien ook de grootvader van "Remco" 2 Nationale Asduif oude 2023 bij Vanhoecke Roland.
Kampioenschappen 2022
2e op 147 leden OUDE
3e op 145 leden JAARLINGEN
20e op 103 leden JONGEN (deelgenomen aan slechts 6 vluchten)
Kampioenschappen 2023
12 op 206 leden OUDE
4 op 214 leden JAARLINGEN
9 op 130 leden JONGEN (deelgenomen aan 10 vluchten)
We geven u graag enkele uitslagen mee, die volgens ons geen extra uitleg nodig hebben:










