Wij vragen de nodige aandacht voor het invullen van het “infoblad bestuur & helpers 2025” dat online kan aangepast/ingevuld worden tot 31/12/24 via de login van de vereniging !!!!
Verenigingen die niet online invullen, dienen het document via de login af te drukken en vervolgens waar nodig aan te passen en na ondertekening door het hoofdbestuur per mail of post aan de KBDB te bezorgen. Zonder dit document volgt er geen goedkeuring van het vluchtprogramma 2025.
Op vrijdag 27/12/24 kunnen de ringen afgehaald worden op de zitdaglocatie “Café Den Berg”, Antwerpsesteenweg 214, Malle.
- Ringenverdeling 2025 PE Antwerpen
- Afhalen op vrijdag 27-12-2024 van 10u tot 11u30 in café "Den Berg" Antwerpsesteenweg 214, 2390 Malle
Mogen wij vragen dit formulier “inlichtingenfiche sportief 2025” in te vullen en af te geven bij het afhalen van de ringen op 27/12/24.
Wij wensen u gezellige feestdagen en een fijne jaarwisseling !
KBDB PE Antwerpen De provinciale secretaris,
Eric Dubois